نمایش 1–12 از 26 نتیجه

تیوب آلومینیومی

تیوب آلومینیومی، یک محصول همه کاره و قابل بازیافت است که در صنایع مختلف از جمله آرایشی و بهداشتی، غذایی، دارویی و صنعتی کاربرد دارد. این تیوب ها به دلیل سبکی، مقاومت در برابر خوردگی، هدایت گرما و قابلیت چاپ، گزینه ای عالی برای بسته بندی انواع محصولات هستند.

جعبه شکلات فلزی

جعبه شکلات فلزی به عنوان یکی از روش‌های جذاب و باشکوه برای بسته‌بندی شکلات و ارائه محصول است. این نوع

جعبه فلزی چای

دنیای نو تولید کننده انواع ظروف و جعبه فلزی ، جعبه فلزی چای ، ظرف فلزی زعفران ، قوطی چای ، قوطی کنسرو و ...

درب افشانه ای (والو)

درب اسپری (واو) یکی از انواع درهای کاربردی و رایج در صنعت بسته‌بندی است. این درها به‌راحتی توسط سیستمی که از قبل روی بسته‌بندی نصب شده است و بدون نیاز به ابزارهای خاص باز و بسته می‌شوند، که دسترسی به محتوای بسته‌بندی را آسان می‌کند.

درب تریگر

درب تریگر، یک نوع درب است از جنس پلاستیک یا فلز ساخته شده اند

درب خمره ای

درب خمره‌ای قوطی اسپری دربی است که برای بستن و باز کردن قوطی‌های اسپری استفاده می‌شود. این درب به شکل

ظرف استوانه ای

دنیای نو تولید کننده انواع قوطی فلزی ، ظرف استوانه ای ، ظرف فلزی ، قوطی کنسرو ، ظرف فلزی مواد غذایی و انواع ظروف فلزی می باشد . جهت استعلام قیمت قوطی استوانه ای با کارشناسان دنیای نو تماس حاصل فرمایید .

ظرف فلزی زعفران

دنیای نو تولید کننده انواع ظروف فلزی ، ظرف فلزی زعفران ، ظرف فلزی پنجره دار ، سوهان ، خشکبار و .. می باشد . محصولات این مجموعه با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می شوند . برای استعلام قیمت ظرف فلزی زعفران با کارشناسان دنیای نو تماس حاصل کنید.

ظروف فلزی روغن (کتابی)

ظروف فلزی روغن از جنس قلع، آهن، آلومینیوم یا استنلس استیل ساخته می‌شوند و برای نگهداری و حمل و نقل روغن‌های خوراکی یا صنعتی استفاده می‌شوند. این ظروف دارای مقاومت بالا در برابر شکستگی و سایش، حفاظت از روغن در برابر نور و تغییرات دما، قابلیت چاپ بر روی ظروف، قابل بازگشت به چرخه تولید، و جلوگیری از نشت روغن هستند. برای انتخاب قالب فلزی مناسب برای بسته‌بندی روغن، نیاز است به نوع و خصوصیات روغن، ابعاد و شکل قالب، جنس و کیفیت فلز، و نحوه درب‌گذاری توجه کرد. می‌توانید با کارشناسان دنیای نو تماس بگیرید تا قالب فلزی مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

ظروف فلزی مواد شیمیایی

ظروف فلزی، ظروف فلزی مواد شیمیایی، مانند فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و برنج، برای بسته بندی مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. اسیدها، قلیاها، مواد شیمیایی حساس به هوا و مواد قابل اشتعال از جمله موادی هستند که در این ظروف ذخیره می‌شوند. برای جلوگیری از خوردگی و واکنش با مواد شیمیایی، ظروف فلزی با پوشش‌هایی مانند نیکل، کروم و تیتانیوم پوشانده می‌شوند. همچنین، برای مواد شیمیایی قابل اشتعال، باید از ظروف خاصی استفاده کرد. محصولات این مجموعه، با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه میشوند.

قوطي اسپری پاک کننده لاستيک اتومبيل

دنیای نو تولید کننده برتر انواع قوطی های اسپری فلزی (تین پلیت) ، قوطی اسپری آلومینیومی در انواع قطر ها ، ارتفاع ها حجم های متنوع می باشد . خدمات تولید قوطی و چاپ روی قوطی به همراه پرکردن اسپری و شیرینک و بسته بندی با بالاترین کیفیت در این مجموعه انجام میگیرد.

قوطی اسپري مو

دنیای نو تولید کننده برتر انواع قوطی اسپري مو، قوطی های اسپری فلزی (تین پلیت) ، قوطی اسپری آلومینیومی در انواع قطر ها ، ارتفاع ها حجم های  متنوع می باشد . خدمات تولید قوطی و چاپ روی قوطی به همراه پرکردن اسپری و شیرینک و بسته بندی با بالاترین کیفیت در این مجموعه انجام میگیرد.