در حال نمایش 9 نتیجه

جعبه شکلات فلزی

جعبه شکلات فلزی به عنوان یکی از روش‌های جذاب و باشکوه برای بسته‌بندی شکلات و ارائه محصول است. این نوع

جعبه فلزی چای

دنیای نو تولید کننده انواع ظروف و جعبه فلزی ، جعبه فلزی چای ، ظرف فلزی زعفران ، قوطی چای ، قوطی کنسرو و ...

ظرف استوانه ای

دنیای نو تولید کننده انواع قوطی فلزی ، ظرف استوانه ای ، ظرف فلزی ، قوطی کنسرو ، ظرف فلزی مواد غذایی و انواع ظروف فلزی می باشد . جهت استعلام قیمت قوطی استوانه ای با کارشناسان دنیای نو تماس حاصل فرمایید .

ظرف فلزی زعفران

دنیای نو تولید کننده انواع ظروف فلزی ، ظرف فلزی زعفران ، ظرف فلزی پنجره دار ، سوهان ، خشکبار و .. می باشد . محصولات این مجموعه با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می شوند . برای استعلام قیمت ظرف فلزی زعفران با کارشناسان دنیای نو تماس حاصل کنید.

ظروف فلزی روغن (کتابی)

ظروف فلزی روغن از جنس قلع، آهن، آلومینیوم یا استنلس استیل ساخته می‌شوند و برای نگهداری و حمل و نقل روغن‌های خوراکی یا صنعتی استفاده می‌شوند. این ظروف دارای مقاومت بالا در برابر شکستگی و سایش، حفاظت از روغن در برابر نور و تغییرات دما، قابلیت چاپ بر روی ظروف، قابل بازگشت به چرخه تولید، و جلوگیری از نشت روغن هستند. برای انتخاب قالب فلزی مناسب برای بسته‌بندی روغن، نیاز است به نوع و خصوصیات روغن، ابعاد و شکل قالب، جنس و کیفیت فلز، و نحوه درب‌گذاری توجه کرد. می‌توانید با کارشناسان دنیای نو تماس بگیرید تا قالب فلزی مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

ظروف فلزی مواد شیمیایی

ظروف فلزی، ظروف فلزی مواد شیمیایی، مانند فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و برنج، برای بسته بندی مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. اسیدها، قلیاها، مواد شیمیایی حساس به هوا و مواد قابل اشتعال از جمله موادی هستند که در این ظروف ذخیره می‌شوند. برای جلوگیری از خوردگی و واکنش با مواد شیمیایی، ظروف فلزی با پوشش‌هایی مانند نیکل، کروم و تیتانیوم پوشانده می‌شوند. همچنین، برای مواد شیمیایی قابل اشتعال، باید از ظروف خاصی استفاده کرد. محصولات این مجموعه، با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه میشوند.

قوطی فلزی سرباز

دنیای نو تولید کننده انواع قوطی فلزی، قوطی فلزی مواد غذایی،قوطی کنسرو، ظرف فلزی، ظروف مواد غذایی و سایر ظروف فلزی می باشد. محصولات این مجموعه، با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه میشوند. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

قوطی کنسرو

دنیای نو بزرگترین تولید کننده انواع ظروف فلزی ، قوطی فلزی ، قوطی کنسرو ، ظروف فلزی مواد غذایی و ... به همراه خدمات چاپ روی فلز ، چاپ روی قوطی کنسرو می باشد. برای استعلام قیمت تولید قوطی کنسرو با کارشناسان دنیای نو تماس حاصل کنید .

گالن و بشکه فلزی

گالن و بشکه فلزی برای نگهداری و حمل و نقل مواد مایع استفاده می‌شود و دارای مشخصات فنی از جمله جنس، ظرفیت، شکل ظاهری، ابعاد و درب است. بشکه فلزی نیز از جنس فلزی ساخته شده و برای بسته بندی و حمل و نقل مواد مایع استفاده می‌شود. مشخصات فنی بشکه فلزی نیز شامل جنس، ظرفیت، شکل ظاهری، ابعاد و درب است. این دو نوع بسته بندی فلزی امکان نگهداری، حمل و نقل ایمن و حفظ کیفیت مواد را فراهم می‌کنند.

معرفی جعبه و ظروف و قوطی فلزی بسته‌بندی
جعبه و ظروف فلزی بسته‌بندی ابزاری موثر در حفظ، نگهداری و حمل‌ونقل انواع محصولات هستند. این جعبه‌ها و ظروف فلزی از جنس فلزی مقاوم و با دوام ساخته شده‌اند و می‌توانند در بسترهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

انواع جعبه و ظروف فلزی بسته‌بندی
1. جعبه فلزی چای: این جعبه‌ها برای بسته‌بندی و نگهداری چای در اندازه‌ها و طرح‌های متنوعی تولید می‌شوند.
2. ظرف استوانه‌ای: این ظروف فلزی با شکل استوانه‌ای و در اندازه‌ها مختلف، مناسب برای بسته‌بندی انواع موادی مانند خشکبارها و مواد غذایی هستند.
3. ظرف فلزی زعفران: این ظروف فلزی با طرح‌ها و ظرفیت‌های متنوعی برای بسته‌بندی زعفران تولید می‌شوند و از داخل با پوششی مناسب برای حفظ کیفیت زعفران در طول زمان برخوردارند.
4. ظرف فلزی پنجره‌دار: این ظروف فلزی با پنجره‌های شفاف در قسمت بالا، برای نمایش محتویات داخلی و اطلاعات بیشتر بر روی بسته‌بندی استفاده می‌شوند.
5. ظروف فلزی روغن: این ظروف فلزی با ظرفیت‌ها و شکل‌های مختلف برای بسته‌بندی و نگهداری روغن های مختلف به‌کار می‌روند و می‌توانند از نشتی روغن جلوگیری کنند.
6. ظروف فلزی مواد شیمیایی: این ظروف فلزی با استفاده از جنس مقاوم و محکم، برای بسته‌بندی و حفظ امنیت مواد شیمیایی و محصولات حساس به‌کار می‌روند.
7. قوطی فلزی سرباز: این قوطی‌ها با طراحی محکم و مقاوم، برای استفاده در شرایط سخت و نیاز به مقاومت بالا تولید می‌شوند. از قوطی‌های فلزی سرباز در بسته‌بندی محصولات نظامی و فعالیت‌های خارج از مناطق شهری استفاده می‌شود.
8. قوطی کنسرو: این قوطی‌ها با شکل استوانه‌ای و در اندازه‌ها و ظرفیت‌های متنوع، برای بسته‌بندی مواد غذایی مانند لبنیات، میوه و سبزیجات، غذاهای آماده و… استفاده می‌شوند.

نتیجه‌گیری
جعبه و ظروف فلزی بسته‌بندی به عنوان راهکاری موثر در حفظ و نگهداری محصولات در طول زمان و همچنین حمل‌ونقل ایمن آنها بسیار اهمیت دارند. با انواع مختلف جعبه‌ها و ظروف فلزی با مشخصات فنی و توضیحات کامل آشنا شدیم. این جعبه‌ها و ظروف فلزی با استفاده از جنس مقاوم و محکم، قابلیت استفاده مجدد را دارند و می‌توانند در بسترهای مختلف و برای انواع محصولات به‌کار روند.
با اطلاعات به‌دست آمده از این مقاله، می‌توانید در انتخاب و استفاده از جعبه و ظروف فلزی بسته‌بندی مناسب برای محصولات خود بهتر تصمیم‌گیری کنید.